minu design

Zmaterializuję Twoje marzenie

Po godzinach projektuję wzory na tekstylia.

Tworzę projekty na indywidualne zamówienie oraz gotowe wzory na licencji. 

Sprzedajesz tkaniny? Szyjesz? A może właśnie rozkręcasz  odzieżową markę? Jeśli chcesz mieć tkaninę z jedynym w swoim rodzaju wzorem to dobrze trafiłaś/ trafiłeś.
Opowiedz mi o swoim pomyśle, napisz w kilku zdaniach co siedzi w Twojej głowie, a ja przełożę słowa na obraz. Nie masz konkretnej wizji, ale nadal chcesz wyróżnić się z tłumu? Rzuć hasło, a ja zacznę rysować.
Wspólnie zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie.

Aby zobaczyć więcej minusowych wzorów zapraszam na profil na INSTAGRAMIE i FACEBOOK’U.

Szczegóły współpracy i wzory dostępne na licencji znajdziesz w katalogu @minudesign_wzory

Wzory, które uwielbiają dzieci i rodzice

minu-design-5
„O Ewie w 3 słowach? Talent, intuicja i wyczucie. Poza tym ma w sobie to coś ; potrafi zaskoczyć świetnym pomysłem w momencie, kiedy myślę, że najlepsze już widziałam. To zdecydowanie lubię w niej najbardziej.”
Marta, właścicielka Dzianej Belki
minu-design-4

„Współpraca z Ewą z minu design okazała się niesamowita. Niezwykle otwarta na propozycje i wyzwania, niesamowicie zdolna, a przy tym bardzo ciepła i serdeczna osoba.” 

Gosia, właścicielka marki By Broshka
minu-design-3
„Współpraca z Ewą to sama przyjemność. Profesjonalne podejście, wsłuchanie się w potrzebę zamawiającego i naprawdę duża doza cierpliwości, to coś, co cenię za każdym razem korzystając z usług Minu Design :). Poza tym… wystarczy zobaczyć efekty, czyli piękne grafiki stworzone przez Ewę, żeby wiedzieć, że zdecydowanie warto!”
Agata, właścicielka marki Halapenio
minu-design-1

„Ewa, ma doskonały gust, przywiązuje ogromną wagę do szczegółów. Cenię sobie we współpracy z Ewą, to że jest terminowa i można na niej polegać. Wzory, które zaprojektowała pokochały setki mam i dzieci.”

Magda, właścicielka marki Bobby’s
Wróć do góry
a

Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

Social