Ewa-Domagalska

Ewa Domagalska

Absolwentka kierunku Komunikacja Wizualna na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, choć przygodę z grafiką rozpoczęłam już w Liceum Plastycznym. Całe moje zawodowe życie związane było z grafiką: zaczęłam od pracy w drukarni, a skończyłam w dziale marketingu w korpo, gdzie tworzyłam „co tydzień coś nowego”. W 2016 roku zaczęła się moja przygoda z macierzyństwem, a co za tym idzie chęć połączenia roli mamy, z pracą która da mi poczucie spełnienia, jako projektantki. Od tego czasu realizuję zlecenia z zakresu identyfikacji wizualnej. Jestem miłośniczką minimalizmu i unikalnych połączeń kolorystycznych. W pracy projektantki stawiam na nowe wyzwania i ciągły rozwój.

Często współpracuję z przedsiębiorczymi kobietami. Uwielbiam ich energię i podążanie za swoimi pasjami; sama byłam w takim miejscu, więc doskonale rozumiem ową chęć zmiany. Choć oczywiście nie zamykam się tylko na #girlpower! Każdy z nas jest inny, i tak samo różne są nasze biznesy, dlatego nie podchodzę do projektów szablonowo i schematycznie. Niektóre biznesy potrzebują pełnej oprawy wizualnej, inne szukają wsparcia w komunikacji online, albo chcą zmienić niesprawdzający się już wizerunek. Proponuję rozwiązania, które są rezultatem wieloletniej wiedzy projektowej, doświadczenia, pasji i ciągłego rozwoju kreatywnego.

Zmaterializuję Twoje marzenie

Hobbystycznie tworzę wzory na tekstylia dla dzieci, bo gdy moja córka zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki, otworzył się przede mną dziecięcy świat, pełen nieskrępowanej twórczości. Ołówki znów poszły w ruch, co wyniosło moją kreatywność na nowy poziom. Każdy wzór to inna historia. Przypadkowa inspiracja lub coś, co akurat fascynuje moje dzieci. To projekty narysowane moją ręką i podyktowane moją wyobraźnią. Zapraszam Cię do mojego minusiowego świata @minudesign.

Pozostańmy w kontakcie

 ikona-email facebook-ikona ikona-instagram ikona-behance ikona-pinterest

Wróć do góry
a

Display your work in a bold & confident manner. Sometimes it’s easy for your creativity to stand out from the crowd.

Social